O NAS

Autentyczność

Sztuka Doskonałości

Goldcar Detailing to ekipa pasjonatów samochodów z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie auto detailingu, powłok ceramicznych, folii PPF i regeneracji lakieru. Nasza firma narodziła się z miłości do doskonałości i zobowiązania do dostarczania najwyższej jakości usług.

Rozpoczęliśmy naszą działalność z pasji do doskonałości i dążenia do perfekcji w dziedzinie Waszych pojazdów. Z dumą możemy powiedzieć, że przekształcamy samochody naszych klientów, tworząc niepowtarzalne i piękne historie często dając im przysłowiowe drugie życie.

Nasze wartości

którymi się kierujemy

Doskonałość

Nieustannie dążymy do doskonałości, zarówno w naszej pracy jak i obsłudze klientów. Każdy detal samochodu jest dla nas ważny i staramy się zapewnić najwyższą jakość usług.

Pasja

Pasja to siła napędowa naszej firmy. Robimy to, co kochamy i kochamy to, co robimy. Nasza praca to dla nas przyjemność i zawsze staramy się przełożyć to samo podejście na naszych klientów.

Innowacje

Stale podążamy za najnowszymi trendami i innowacjami w branży auto detailinguj. Inwestujemy w nowoczesne technologie, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom ochrony i niezrównany blask Waszych samochodów.

Masz wątpliwości? Pomożemy

Umów się na wizytę

Potrzebujesz porady? 668 528 468 lub 794 254 124

Scroll to Top