GOLDCAR Detailing - Auto Spa

ul. Przemysłowa 6

32-540 Trzebinia

biuro@goldcardetailing.pl

 

668 528 468

794 254 124

W dzisiejszych czasach lakiery na naszych samochodach nie są już tak twarde jak dawniej. Co raz to nowsze technologie i ekologia sprawiają, że bez porządnego zabezpieczenia lakier w naszym samochodzie będzie poddatny na zarysowania oraz utlenienia co za tym idzie straci swój blask.

 

 

Dlatego aby zachować lakier w nienagannym stanie przez długie lata zabezpiecza się go powłokami ceramicznymi, foliami PPF a także woskami klasy premium. W przypadku powłok ceramicznych dają one gwarancję zabezpieczenia nawet do 5 lat. Mowa oczywiście o powłokach o twardości 9H, 10H, dostępnych jedynie u certyfikowanych partnerów. Oczywiście powłoki ceramiczne ogólnie dostępne na rynku także zabezpieczą lakier w naszym samochodzie lecz na krótszy okres.

Nasza firma z każdym dniem stara się podnosić swoje kwalifikacje, co za tym idzie staramy się współpracować tylko z najlepszymi. Te najważniejsze obecnie to certyfikowany partner amerykańskiej firmy Optimum a także polskiej Aqua Car Cosmetics. Dzięki takiej współpracy możemy zagwarantować Państwu jako jedni z nielicznych w okolicy jedne z najlepszych powłok ceramicznych 9H PRO, Grafenowych czy Elastomerowych.

ZABEZPIECZENIE LAKIERU...