W dzisiejszych czasach lakiery na naszych samochodach nie są już tak twarde jak dawniej. Co raz to nowsze technologie i ekologia sprawiają, że bez porządnego zabezpieczenia lakier w naszym samochodzie będzie poddatny na zarysowania oraz utlenienia co za tym idzie straci swój blask.

 

 

Dlatego aby zachować lakier w nienagannym stanie przez długie lata zabezpiecza się go powłokami ceramicznymi a także woskami klasy premium. W przypadku powłok ceramicznych dają one gwarancję zabezpieczenia nawet do 5 lat. Mowa oczywiście o powłokach o twardości 9H, dostępnych jedynie u certyfikowanych partnerów. Oczywiście powłoki ceramiczne ogólnie dostępne na rynku także zabezpieczą lakier w naszym samochodzie lecz na krótszy okres.

Nasza firma z każdym dniem stara się podnosić swoje kwalifikacje, co za tym idzie staramy się współpracować tylko z najlepszymi. Efektem takich prac są liczne certyfikaty. Te najważniejsze obecnie to certyfikowany partner amerykańskiej firmy Optimum i CSII Polska. Dzięki takiej współpracy możemy zagwarantować Państwu jako jedni z nielicznych w kraju jedne z najlepszych powłok ceramicznych 9H

 

 

ZABEZPIECZENIE LAKIERU...

GOLDCAR Detailing - Auto Spa Chrzanów

ul. Śląska 68

32-500 Chrzanów

biuro@goldcardetailing.pl

 

668 528 468

794 254 124

SPRAWDŹ NAS: