GOLDCAR Detailing - Auto Spa

ul. Przemysłowa 6

32-540 Trzebinia

biuro@goldcardetailing.pl

 

668 528 468

794 254 124

Ostatnim i zarazem najistotniejszym etapem jest odpowiednie zabezpieczenie powłoki lakierniczej najnowszymi technologicznie powłokami ochronnymi. W naszej ofercie posiadamy powłoki ceramiczne o twardości 9H, najbardziej odporne na zarysowania i cieszące się najdłuższą żywotnością nawet do 5 lat. Poza tym, z oferty można także wybrać powłoki ceramiczne w wersji soft a także powłoki polimerowe i woski premium.

 
 

Krok VI - Zabezpieczenie

Proces renowacji lakieru jest najbardziej czasochłonnym i wymagającym etapem prac detailingowych. Polega ona na usunięciu niemal wszystkich defektów powstałych na powierzchni naszego pojazdu. Należą do nich wszelkie rysy, wżery, zmatowienia, utleniania, czy ślady po nieprofesjonalnym polerowaniu. Przeprowadzony proces renowacji lakieru sprawia, że możemy się cieszyć z odzyskania dawnego blasku naszego pojazdu jak w dniu, w którym wyjechał z salonu.

Krok V - Renowacja lakieru

Następnym niezwykle istotnym krokiem jest inspekcja lakieru. Idealnie oczyszczona powłoka lakiernicza pozwala na dokładną jej analizę. Tutaj z pomocą przychodzi miernik grubości powierzchni lakierniczej oraz lampa inspekcyjna, która idealnie ukazuje nam defekty lakieru.

Krok IV - Inspekcja powierzchni

Pod tajemniczą nazwą dekontaminacja kryje się słowo oczyszczanie. W branży motoryzacyjnej rozumiane jest jako dogłębne oczyszczenie powłoki lakierniczej z wszelkich trudniejszych zanieczyszczeń, które nie zostały usunięte podczas mycia i odtłuszczania. Dokonujemy tego za pomocą specjalnie do tego zaprojektowanej glinki. Po dokładnie wykonanym procesie glinkowania nasz lakier po wysuszeniu nadaje się już do oceny stopnia jego zużycia.

Krok III - Dekontaminacja

Kolejnym etapem w przygotowaniu samochodu do korekty powłoki lakierniczej jest usunięcie zanieczyszczeń drogowych, których nie jesteśmy w stanie ściągnąć z powłoki lakierniczej podczas kroku I. Kolejno ściągamy z lakieru samochodu resztki asfaltu, żywicy a także opiłków metalicznych.

Krok II - Usuwanie asfaltu, żywicy oraz opiłków metalicznych

Drobne cząsteczki brudu zalegające na powierzchni pojazdu przyśpieszają proces degradacji powłoki lakieru.  Dlatego też, tak istotnym zabiegiem jest dokładne mycie samochodu. Jest to również podstawowy i niezbędny zabieg przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac związanych z kosmetyką samochodową. Proces ten jest wieloetapowy, podczas którego samochód jest kilkakrotnie myty i spłukiwany. W dalszej kolejności pojazd jest odpowiednio suszony, by mógł on być przygotowany do dalszych zabiegów.

Krok I - Mycie

Auto detaling to coś znacznie więcej niż mycie czy sprzątanie samochodu. Jest to kompleksowy proces czyszczenia, renowacji i konserwacji wszystkich elementów pojazdu. Pozwala on na przywrócenie i zachowanie pierwotnego wyglądu pojazdu. Końcowy efekt jest wynikiem szerokiej gamy akcesoriów i kosmetyków,  a przede wszystkim naszego wieloletniego doświadczenia w tym zakresie. Poniżej przedstawiamy nieco bardziej szczegółowo na czym ten proces polega...

CZYM JEST DETAILING...